*** Aplikacja USB Remote jest już dostępna dla iOS ***

InputStick jest bezprzewodowym odbiornikiem (adapterem) USB, kompatybilnym z systememami Android i iOS. Pozwala na użycie smartfona jako bezprzewodowej klawiatury i myszy USB oraz kontrolera gier (gamepad). InputStick umożliwia aplikacjom: wprowadzać tekst, sterować kursorem, odtwarzaniem multimediów oraz grami. Możesz użyć smartfona do zdalnej kontroli komputera PC: USB Remote, szybkiego wprowadzania haseł: KP2A plugin lub wykorzystać w swojej własnej aplikacji: InputStick API.

home 1

 

InputStick jest wykrywany jako standardowa klawiatura i mysz USB. Do komunikacji ze smartfonem korzysta z łącza Bluetooth. Zobacz: Jak to działa? oraz FAQ.

home 2

 

InputStick może współpracować z większością platform i systemów operacyjnych. Więcej szczegółów w dziale: Kompatybilność.

InputStick jest prosty w użyciu (zobacz: Jak zacząć?): urządzenie jest gotowe do pracy w kilka sekund po podłączeniu do portu USB. Nie musisz instalować specjalnego oprogramowania, sterowników, konfigurować sieci lub rootować/jailbreakować smartfona. Zobacz: Dlaczego InputStick?

Odbiornik InputStick jest wielkości pendrive'a, możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Możesz też korzystać z wielu urządzeń InputStick: w zależności od miejsca (w domu, pracy, podróży) lub sprzętu (PC, laptop, konsola).

 

 

Zobacz także:

gallery

Blog

gallery

YouTube

GooglePlay

AppStore

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej. Regulamin sklepu. Copyright © 2017 InputStick. All Rights Reserved. Joomla! is Free Software released under the GNU GPL. Template by RocketTheme. Wszystkie nazwy oraz znaki towarowe są własnością ich prawowitych właścicieli i są umieszczone jedynie w celach informacyjnych.